Cztery gole w meczu Podlasia

Opublikowano: Aktualizacja:

Cztery gole w meczu Podlasia - Zdjęcie główne

Paweł Zabielski (z lewej) zdobył swoje pierwsze gole w tym sezonie | foto fot. Maciej Gębacz/www.podhaleregion.pl

Sport Przed chwilą zakończyło się starcie Podlasia w Sandomierzu z miejscową Wisłą. Gospodarze byli faworytem starcia.

Podopieczni Rafała Wójcika już po 45 minutach prowadzili z zespołem Rafała Borysiuka. Do siatki trafili: Jarosław Piątkowski i Marcin Sudy. Po zmianie stron nasi ruszyli do odrabiania strat i w ciągu pięciu minut bramkarza miejscowych dwukrotnie pokonał Paweł Zabielski. Dla 27-latka to pierwsze gole w tym sezonie.

Wisła Sandomierz - Podlasie Biała Podlaska 2:2 (2:0)

Bramki: Jarosław Piątkowski 33', Marcin Sudy 42' - Paweł Zabielski 64', 69'.

Bialczanie w najbliższą sobotę o godz. 12:00 rozpoczną mecz z Sokołem Sieniawa, który dzisiaj wygrał 4:3 z Orlętami Radzyń Podlaski.