Czas na poważne granie

Czas na poważne granie - Zdjęcie główne

Sport Piłkarze ręczni przegrali 30:32 spotkanie kontrolne z Jurandem Ciechanów, czyli liderem I ligi. Starcie odbyło się w formule 3x20 minut plus dodatkowe 10 minut. Już w sobotę wracają do walki o punkty w Lidze Centralnej.

Przed podopiecznymi Marcina Stefańca wyjazdowe starcie z MKS-em Wieluń, który zajmuje szóste miejsce. MKS w 12 meczach zanotował sześć wygranych i tyle samo porażek. Nasi maja na koncie 10 triumfów i dwie porażki. Mecz w Wieluniu będzie ostatnim bialczan w pierwszej rundzie. Za tydzień biało-zieloni zagrają na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec.

W najbliższą sobotę dojdzie do niezwykle ważnego starcia dla układu czołówki tabeli. Trzeci w stawce KPR Legionowo zagra u siebie z liderem - Stalą Mielec. Strata punktów przez mielczan przy jednoczesnej wygranej Łukasza Kandory i spółki sprawi, iż nasi wskoczą na pierwsze miejsce w stawce.