Reklama

Chcesz być jak Marciniak? Zostań sędzią!

Opublikowano:
Autor:

Chcesz być jak Marciniak? Zostań sędzią! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Do 15 stycznia trwają zapisy na kurs sędziego piłki nożnej. Warto spróbować swoich sił w tym fachu. Co trzeba zrobić, by zostać arbitrem i rozstrzygać spotkania piłkarskie?

Reklama

Podstawowym warunkiem jest wiek. Musisz mieć ukończone 16 lat w momencie przystąpienia do egzaminu, który jest planowany na marzec 2023 roku. Należy posiadać wykształcenie przynajmniej średnie lub w przypadku uczących się informację o nauce w szkole średniej. Trzeba też złożyć oświadczenie o niekaralności oraz zgodę prawnego opiekuna, jeśli nie masz 18 lat.

 Dokumenty zgłoszeniowe (ankieta, oświadczenie o niekaralności i zgodę opiekuna) należy przesłać na adres e-mail: kurs.bialapodlaska@lzpn.pl. Można je pobrać ze strony bialapodlaska.lzpn.pl. Koszt kursu wynosi 150 zł. 

ROZMOWA Z Konradem Gąsiorowskim, sędzią piłkarskim
Chcę sędziować Ekstraklasę
Co trzeba zrobić, by zostać arbitrem i rozstrzygać spotkania piłkarskie?
- Wystarczy wypełnić ankietę, która znajduje się na naszej stronie. Kryterium do rozpoczęcia pracy jest dobre zdrowie oraz znajomość podstawowych przepisów. Reszta będzie rolą prowadzących, by jak najlepiej przekazać wiedzę nowym sędziom.
 Dlaczego warto spróbować swoich sił?
- Jest to możliwość dla każdego fana piłki nożnej kontynuowania przygody z futbolem. Ci, którzy nie mogą już uprawiać futbolu, mogą związać się z tą dyscypliną w nieco inny sposób.
 Co daje praca sędziego?
- Ogromną dawkę pozytywnych emocji. Możemy się spełniać jako rozstrzygający na boisku. Jesteś aktywnym uczestnikiem piłkarskiego spotkania.

Więcej we wtorek we Wspólnocie. Zapraszamy do lektury.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy