Banda "Stefana" nie do zatrzymania. Dzisiaj starcie ze Śląskiem

Opublikowano: Aktualizacja:

Banda "Stefana" nie do zatrzymania. Dzisiaj starcie ze Śląskiem - Zdjęcie główne

Sport Siódmy mecz i siódma wygrana piłkarzy ręcznych AZS-u AWF Biała Podlaska. Podopieczni Marcina Stefańca w drugiej połowie włączyli wyższy bieg i bez większych problemów ograli zespół z Zamościa.

Przed przerwą starcie było bardzo wyrównane. Dość powiedzieć, że w 23 minucie po trzech trafieniach z rzędu gości na tablicy pojawił się remis 10:10. Do zejścia do szatni nasi rzucili cztery bramki za sprawą: Leona Łazarczyka, Dominika Antoniaka, Bartosza Ziółkowskiego i Patryka Niedzielenko. Zamościanie uczynili to raz.

Druga część zaczęła się idealnie dla naszych. AZS po kwadransie wygrywał różnica 10 goli i tak naprawdę skończyły się emocje. Szkoleniowiec dał szansę niemal wszystkim zawodnikom, by ci łapali doświadczenie w meczach Ligi Centralnej. Padwa w ostatnich fragmentach rzuciła sześć bramek z rzędu, ale nie było ich stać na nic więcej.

- Wcześniej w barwach Stali Mielec i Górnika Zabrze notowałem takie passe zwycięstw. Tylko się cieszyć. Wygraliśmy siódmy mecz z rzędu, ale już myślimy o kolejnym komplecie w starciu ze Śląskiem we Wrocławiu. Przed startem sezonu nie do końca wiedziałem, czego się spodziewać. Myślałem, że będzie trudniej. Nasze dobre wyniki nie są dziełem przypadku. W drużynie panuje bardzo dobra atmosfera. Trener Stefaniec ma pomysł na naszą grę. Nie bez znaczenia są analizy kolejnych przeciwników - mówi Łukasz Kandora.

Obrotowy AZS-u przyznaje, że ekipa osiągnęła stabilizację gry. - Gramy swoje. Jak widać, to przynosi skutki. Wyniki przemawiają z nami. Padwa w pewnym momencie była bezsilna. Od kiedy jestem w Białej Podlaskiej zespół z Zamościa nie wygrał z nami ani razu. Oby tak dalej - dodaje.