Ariel Borysiuk (pierwszy z prawej) podczas treningu Podlasia Białą Podlaska, kiedy trenerem był jego starszy brat Rafał

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SportTo może być hit transferowy. Były reprezentant Polski jest blisko związania się z zespołem I ligi.

Jak poinformował Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl, Ariel Borysiuk będzie grał w naszym kraju. 31-letni pomocnik ma grać w Resovii Rzeszów i pomóc w utrzymaniu na zapleczu Ekstraklasy.

Wychowanek TOP-u 54 Biała Podlaska w połowie 2021 roku wyjechał do indyjskiego Chennaiyin FC. Ostatnie miesiące spędził w albańskim KF Laçi. Bialczanin ma w CV grę w: Legii Warszawa, Kaiserslautern, Lechii Gdańsk, QPR, Wisły Płock, Sheriffa Tyraspol czy Jagiellonii Białystok.

W "Sovii" może występować z innym wychowankiem TOP-u. Od wiosny sezonu 2019/2020 w biało-czerwonych występuje Bartłomiej Wasiluk. Gracz rodem z Rokitna w bieżących rozgrywkach zaliczył 18 meczów o punkty (1339 minut) i zdobył dwie bramki. Na inaugurację rewanżów jego zespół przegrał 0:2 z Wisłą Kraków, a "Wasyl" przebywał na boisku od pierwszej do ostatniej minuty.