11 medal bialczan

11 medal bialczan - Zdjęcie główne

SportZ udziałem 456 zawodników i zawodniczek z 19 zespołów w Bielsku Podlaskim odbył się X Międzynarodowy Mecz Pływacki dziecięcych drużyn klubowych z Litwy, Białorusi, Ukrainy i Polski.

W zmaganiach wzięła udział 23-osobowa kadra AZS-u AWF Biała Podlaska. Podopieczni Pawła Mielnika i Bartłomieja Kargulewicza wywalczyli 11 medali, w tym cztery złote. Klasą samą dla siebie był Maksymilian Mich, który trzykrotnie stawał na najwyższym stopniu podium. Jeden najcenniejszy krążek przywiozła do domu Oliwia Silipicka. Dodatkowo Maksymilian został najlepszym zawodnikiem wśród startujących 10-latków, a Karolina Korolczuk zajęła trzecie miejsce wśród startujących 9-latek.