Reklama

Znalazł telefon i zastawił w lombardzie

Opublikowano:
Autor:

Znalazł telefon i zastawił w lombardzie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Za przywłaszczenie mienia odpowie 35-letni mieszkaniec gm. Zalesie. Mężczyzna podejrzewany jest o przywłaszczenie znalezionego telefonu komórkowego. Wartość strat oszacowana została na kwotę 1200 tys. zł. Policjanci odzyskali telefon, który sprawca zastawił w jednym z lombardów.

W październiku ubiegłego roku do bialskiej komendy zgłosił się mieszkaniec miasta. Z jego relacji wynikało, że zgubił telefon komórkowy, jednak z okoliczności zdarzenia wynikało, że nieznany sprawca znalazł i przywłaszczył sobie jego własność. Straty oszacowane zostały przez pokrzywdzonego na kwotę 1200 zł. Z uwagi na to, że w dniu zdarzenia mężczyzna był w kilku miejscach na terenie powiatu nie był w stanie określić gdzie doszło do przywłaszczenia telefonu.

Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy. Funkcjonariusze ustalili personalia mężczyzny podejrzewanego o udział w sprawie. Okazało się, że jest to 35-letni mieszkaniec gm. Zalesie. Policjanci odzyskali również utracone mienie, które sprawca zastawił w lombardzie na terenie Białej Podlaskiej

35-letni "amator cudzego mienia" zarzuty usłyszy w zakładzie karnym, gdzie obecnie odbywa karę pozbawienia wolności. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Zgodnie z kodeksem karnym za przywłaszczenie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE