Reklama

Znaczne ilości narkotyków przechowywał w lodówce

Opublikowano:
Autor:

Znaczne ilości narkotyków przechowywał w lodówce - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych odpowie 26-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej.

W miejscu jego zamieszkania, a konkretnie w lodówce, policjanci ujawnili narkotyki, które wystarczyłyby do sporządzenia około 200 porcji dealerskich. Wczoraj Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za popełniony czyn grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego bialskiej komendy w ubiegły wtorek weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. Z ich informacji wynikało, że mieszkający tam 26- latek posiadać może znaczne ilości środków odurzających.

W trakcie prowadzonych na miejscu czynności policjanci ujawnili susz roślinny oraz biały proszek, a także tabletki. Zapakowane w woreczki foliowe środki ukryte były w lodówce.

Po przeprowadzeniu wstępnego badania policjanci potwierdzili, że zabezpieczone środki to marihuana, amfetamina oraz tabletki ekstazy. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia około 200 porcji dealerskich tych narkotyków.

Nielegalne środki zostały zabezpieczone, natomiast 26-latek zatrzymany został do wyjaśnienia. Na poczet przyszłych kar i grzywien funkcjonariusze zabezpieczyli od niego  pieniądze. Wczoraj Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

Za popełniony czyn grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE