Reklama

Żerują na młodych, wciągają ich w hazard i narkotyki

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KAS

Żerują na młodych, wciągają ich w hazard i narkotyki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Matka uzależnionego chłopca alarmuje: nastolatki w Białej Podlaskiej mają do wyboru co najmniej trzy punkty z nielegalnym hazardem, gdzie nawet umożliwia się im grę na kredyt, aby zyskać stałych klientów. Mogą też "poćpać".

Syn przyznaje, że w centrum miasta i na os. Jagiellońskim można zagrać i "poćpać". Chłopcy przegrywają tam spore pieniądze. Cieszą się, że kiedy nie mają gotówki, mogą nawet zabawić się na krechę, a później płacą. Coraz więcej nastolatków wpada w nałóg – mówi bialczanka.
Dodaje, że wiele osób na bialskich osiedlach wie o tych lokalach, które późnym wieczorem i w nocy wzbogacają swoją działalność gastronomiczną lub klubową o hazard. Matka dziwi się, że służby celne i policyjne nie potrafią szybko ukrócić tego procederu i uchronić następnych grup młodzieży przez popadaniem w kosztowny nałóg.
Na nasze pytanie o ten problem, Izba Administracji Skarbowej w Lublinie odpowiedziała, że kontrolując legalność urządzania gier hazardowych, funkcjonariusze celno-skarbowi sprawdzają setki miejsc na terenie naszego województwa.

- Prowadzimy też stałą współpracę w tym zakresie z innymi służbami, m.in. z policją (w tym wspólne kontrole). W samej Białej Podlaskiej również mamy wytypowanych kilka punktów, co do których istnieje podejrzenie organizowania nielegalnego hazardu i są one sukcesywnie przez nas kontrolowane – poinformowano nas w IAS.

 

(…)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty (dostępnym w punktach sprzedaży).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE