Reklama

Uciekał przed policjantami. Zatrzymany twierdził, że szuka poroży jelenia

Opublikowano:
Autor:

Uciekał przed policjantami. Zatrzymany twierdził, że szuka poroży jelenia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Za niestosowanie się do wyroku sądu odpowie 28-letni mieszkaniec gm. Terespol. Mężczyzna kierując samochodem wbrew zakazowi, na widok policjantów próbował uniknąć odpowiedzialności porzucając auto na jednej z napotkanych posesji.

Do zdarzenia doszło wczoraj rano w miejscowości Dobrynka. Funkcjonariusze komisariatu w Terespolu patrolując teren gminy Piszczac, zauważyli za kierownicą mijającego ich pojazdu znanego im osobiście mieszkańca gminy Terespol. Z informacji policjantów wynikało, że mężczyzna posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Mundurowi natychmiast zawrócili za kierowcą audi. Ten jednak by uniknąć odpowiedzialności, skręcił na teren jednej z napotkanych posesji porzucając samochód.

Dzięki informacjom przekazanym przez świadka, funkcjonariusze ustalili dokładnie miejsce porzucenia auta i kierunek ucieczki kierowcy oraz zatrzymali go. Jeden z policjantów zauważył mężczyznę w rejonie lasu. Ten początkowo twierdził, że nie kierował samochodem, a w tej chwili poszukuje poroży jelenia. Na nic zdały się jednak jego wyjaśnienia.

W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze potwierdzili również że jest to 28-letni mieszkaniec gm. Terespol, który posiada zakaz prowadzenia pojazdów aż do listopada przyszłego roku. Mężczyzna jest znany mundurowym. Na początku marca br.  28-latek zatrzymany był przez funkcjonariuszy w związku z podejrzeniem kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i wbrew zakazowi. Do tego zdarzenia doszło na terenie Terespola, a urządzenie wykazało wówczas 1,2 promila alkoholu w jego organizmie.

Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE