Reklama

Stracili prawa jazdy za nadmierną prędkość

Opublikowano:
Autor:

Stracili prawa jazdy za nadmierną prędkość - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Policjanci bialskiej drogówki każdego dnia dbają o bezpieczeństwo na naszych drogach. W ciągu ostatnich świątecznych dni zatrzymali uprawnienia kolejnym kierowcom, którzy przekroczyli dozwoloną w terenie zabudowanym prędkość o ponad 50 km/h. Kierowcy stracili prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące. Apelujemy o rozwagę i „zdjęcie nogi z gazu”.

Policjanci bialskiej drogówki każdego dnia dbają o bezpieczeństwo na drogach. Również w okresie świątecznym patrolowali teren powiatu, by zapewnić bezpieczeństwo podróżnym. Niestety nadal nie wszyscy stosują się do obowiązujących przepisów. Wczoraj mundurowi zatrzymali uprawnienia dwóm kierowcom, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. W obydwu przypadkach popełnione wykroczenie zarejestrował policyjny videorejestrator.

Przed godziną 11:00 w miejscowości Rogoźniczka, na drodze krajowej nr 2 policjanci zatrzymali do kontroli pojazd marki BMW. Za kierownicą auta siedział 41-letni mieszkaniec powiatu łosickiego. Powodem kontroli było przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o 59 km/h. Mężczyzna został ukarany punktami oraz mandatem karnym.

Pół godziny później w miejscowości Tłuściec, również na krajowej „dwójce” policjanci zauważyli samochód osobowy marki Honda. Jego kierowca pędził w terenie zabudowanym 121 km/h, dozwoloną prędkość przekraczając o 71 km/h. Samochodem kierował 47-letni mieszkaniec Warszawy. Mężczyzna popełnione wykroczenie tłumaczył faktem, że spieszy się do rodziny. Za popełnione wykroczenie ukarany został mandatem oraz punktami karnymi. Obydwaj kierowcy stracili również uprawnienia na okres 3 miesięcy.

Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek. Przypominamy, że kierowca który przekroczy prędkość w obszarze zabudowanym minimum o 50 km/h straci prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Pamiętajmy, że  brawura oraz prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Pamiętając o bezpieczeństwie własnym i innych uczestników ruchu stosujmy się do przepisów!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE