Reklama

Profil miasta na Facebooku zniknął bezpowrotnie?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM Biała Podlaska

Profil miasta na Facebooku zniknął bezpowrotnie? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Bardzo dziwna sytuacja. Bez wyjaśnienia w ubiegłym tygodniu usunięty został profil facebookowy "Miasto Biała Podlaska". Magistrat używał go oficjalnie do informowania mieszkańców na temat działań w mieście.

O sprawie poinformowali nas internauci zaniepokojeni sytuacją. Profil nagle i bez wyjaśnienia został usunięty. Nie można było go znaleźć poprzez wyszukiwarkę Facebooka. Polubiony był przez prawie 12 tys osób. Urząd miasta używał go do informowania internautów o działaniach magistratu. Pojawiały się tam też często filmy i zdjęcia z różnych uroczystości. Dlaczego więc nagle, z niewyjaśnionych przyczyn nie można uzyskać tam informacji?

Rzecznik bialskiego magistratu podkreśla, że profil facebookowy nigdy nie należał do samorządu. Nie był stworzony ani przez pracowników urzędu miasta, ani przez współpracowników.
- Profil został nam udostępniony przez mieszkańca. Od kilku dni nie mamy możliwości dodawania postów. Został prawdopodobnie usunięty. Ubolewamy nad tym, ale nie mamy na to wpływu. Jesteśmy zaskoczeni tą sytuacją i, jeżeli będzie to możliwe, podejmiemy próbę jego odzyskania. Jeżeli nie da się go odzyskać, stworzymy nowy, aby za jego pośrednictwem dalej informować mieszkańców o najważniejszych wydarzeniach - mówi Radosław Plandowski, rzecznik prasowy prezydenta.
 
 

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty (dostępnym w punktach sprzedaży).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE