Reklama

Pożyczył narzędzia i nie oddał

Opublikowano:
Autor:

Pożyczył narzędzia i nie oddał - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Zarzuty przywłaszczenia mienia usłyszał 40-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna pożyczył od swojego znajomego narzędzia budowlane, jednak nie zwrócił ich przekładając wielokrotnie termin wywiązania się z umowy.

Policjanci Wydziału do walki Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy ustalili, że 40-letni mieszkaniec miasta przywłaszczył narzędzia budowlane. Do zdarzenia doszło w ubiegłym roku na terenie Białej Podlaskiej, a przestępstwo to nie zostało wcześniej zgłoszone. W rozmowie z pokrzywdzonym funkcjonariusze potwierdzili te informacje.
 
Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że znajomy 40-latek pożyczył od niego m.in. maszynkę do cięcia płytek, poziomicę jak też inny drobny sprzęt. Zobowiązał się również do szybkiego zwrotu przedmiotów. Jednak cały czas przesuwał termin wywiązania się ze zobowiązania. Pokrzywdzony dodał również, że sam nie mógł odebrać swojej własności, gdyż 40-latek zmienił adres zamieszkania. Wartość strat oszacowana została na kwotę 700 zł.
 
Funkcjonariusze odzyskali przywłaszczone przedmioty, natomiast 40-latek zatrzymany został do wyjaśnienia. Mężczyzna usłyszał już zarzut i przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE