Reklama

POW. BIALSKI Wyłowili zwłoki z Krzny

Opublikowano:
Autor:

POW. BIALSKI Wyłowili zwłoki z Krzny - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Ciało zaczepnie o konar drzewa zauważyła kobieta, podczas spływu kajakiem.

Ustaleniem tożsamości mężczyzny i wyjaśnieniem w jakich okolicznościach doszło do utonięcia zajmują się policjanci z Międzyrzecza Podlaskiego. Wczoraj w południe w miejscowości Kijowiec, kobieta podczas spływu kajakowego zauważyła w rzece Krzna ciało mężczyzny. Po potwierdzeniu tej informacji zwłoki zostały przetransportowane na brzeg. Do utonięcia doszło najprawdopodobniej we wcześniejszym okresie.

    Wczoraj także w powiecie bialskim wyłowiono ciało innego mężczyzny. Do utonięcia doszło około godziny 21 w miejscowości Łózki. Po zakończonym grillu grupa osób postanowiła pójść na spacer. W trakcie trzech mężczyzn wpadło na pomysł pływania w kanale rzeki Wieprz – Krzna, którego głębokość wynosi około 2 metry. Jeden z mężczyzn (55-latek) po wejściu do wody już się nie wynurzył. Jego ciało zostało wydobyte na brzeg po akcji poszukiwawczej. Z ustaleń policjantów wynika, że najprawdopodobniej wszyscy trzej mężczyźni wcześniej spożywali alkohol.

   To ósma ofiara wody w tym sezonie w województwie lubelskim. Wszyscy to mężczyźni, a większość z nich spożywała wcześniej alkohol. Przypominamy o właściwym postępowaniu i rozsądku. Jeżeli wypoczywamy nad wodą i mamy zamiar spożywać alkohol, to najpierw zażyjmy kąpieli, a dopiero później spożywajmy wyroby z procentami - „odwrotnie w tej historii nie ma życia”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE