Reklama

Potyczka o pokoje

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Marek Pietrzela

Potyczka o pokoje - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Podczas startu kampanii wyborczej Koalicji Obywatelskiej, jeszcze będący wówczas wiceprezydentem, Michał Litwiniuk, wskazał hasło "Pokój dla rodzica z dzieckiem" jako jeden z elementów poprawiania pracy magistratu. Prezydent Dariusz Stefaniuk wyśmiał ten postulat i pokazał, że w urzędzie już dawno istnieje "Pokój matki karmiącej".

Ten osobliwy pojedynek na pokoje zaczął się w miniony poniedziałek, podczas krótkiej prezentacji przez Koalicję Obywatelską kandydata na prezydenta, który przedstawiał zarysy programu "ambitnego, ukierunkowanego na dynamiczny rozwój miasta". Pod hasłem "Przyjazny Urząd" na tablicy trzymanej przez Michała Litwiniuka znajdował się m.in. postulat "Pokój dla rodzica z dzieckiem".

Dwa dni później, w środę, po zakończonej konferencji prasowej, Dariusz Stefaniuk zaprowadził grupę dziennikarzy obok sali obsługi magistratu. Tam powiedział, że chciałby pokazać im ciekawostkę.

- Mój kontrkandydat w programie wyborczym stwierdził, że będzie dwa dni pracował. Jest jeszcze jeden bardzo ciekawy punkt, chodzi o odniesienie się do utworzenia pokoju dla matki z dzieckiem – nadmienił Dariusz Stefaniuk.

Podkreślił, iż nie trzeba tworzyć takiego pokoju, gdyż istnieje już od czterech lat w UM, a powstał, jak zauważył Stefaniuk, jeszcze za rządów prezydenta Andrzeja Czapskiego.

 

 (...)
Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty (dostępnym w punktach sprzedaży)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE