Reklama

Policjanci zabezpieczyli "podróbki"

Opublikowano:
Autor:

Policjanci zabezpieczyli "podróbki" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Odzież oznaczoną podrobionymi znakami towarowymi zabezpieczyli wczoraj bialscy policjanci podczas wspólnych działań z funkcjonariuszami straży granicznej. 23-latek sprzedawał ją na popularnych portalach internetowym. Zabezpieczone mienie trafiło do policyjnego depozytu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przestępstwo to zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami Placówki Straży Granicznej w Białej Podlaskiej weszli na teren posesji zamieszkałej przez 23-letniego mieszkańca gminy Łomazy. Z posiadanych informacji wynikało, że mężczyzna za pośrednictwem portali internetowych wprowadza do obrotu  podrobioną odzież  popularnych firm. Na miejscu  posiadane informacje potwierdziły się.

Podczas prowadzonych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli kilkadziesiąt sztuk  różnego rodzaju odzieży, m.in.: T-shirt, bieliznę oraz skarpetki z naniesionym „logo" popularnych marek. Ujawnili również alkohol i papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy. „Nielegalny towar" trafił do policyjnego depozytu. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tej sprawy. Zgodnie z Ustawą Prawo własności przemysłowej przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2. Mężczyzna odpowiadał będzie również za wykroczenie skarbowe.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE