Reklama

Policjanci zabezpieczali przejazd kolarzy

Opublikowano:
Autor:

Policjanci zabezpieczali przejazd kolarzy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Bialscy policjanci zabezpieczali trasę przejazdu kolarzy, który w ramach przedsięwzięcia „Sport bez Granic" wyruszyli w trasę Astana- Paryż. Niewidomi i niedowidzący cykliści podróżowali po terenie powiatu przez dwa dni, promując paraolimpijskie kolarstwo szosowe. Nad ich bezpieczeństwem czuwali funkcjonariusze prewencji i ruchu drogowego, którzy dbali również o płynność ruchu na drogach. Wczoraj cykliści udali się dalszą drogę.

Przez ostatnie dni powiat bialski gościł kolarzy, którzy w ramach przedsięwzięcia „Sport bez Granic" wyruszyli w trasę Astana-Paryż. Uczestnicy maratonu w poniedziałek przekroczyli polsko-białoruska granicę kierując się w stronę Warszawy. Celem niewidomych i niedowidzących kolarzy biorących udział w przejeździe jest propagowanie sportu wśród osób z niepełnosprawnościami oraz promowanie paraolimpijskiego kolarstwa szosowego. W przejeździe uczestniczyło 17 osób.

 Nad ich bezpieczeństwem czuwali m.in. policjanci ruchu drogowego oraz prewencji. Mundurowi dbali zarówno o bezpieczeństwo uczestników przejazdu, jak i o bezpieczeństwo i płynność ruchu na drogach. Zabezpieczali skrzyżowania oraz newralgiczne miejsca, dzięki temu kolarze bezpiecznie opuścili nasz powiat udając się w dalszą daleką drogę.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE