Reklama

Policjanci i pracownicy cywilni przekazali dary dla bezdomnych zwierząt

Opublikowano:
Autor:

Policjanci i pracownicy cywilni przekazali dary dla bezdomnych zwierząt - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura W bialskiej komendzie przeprowadzono zbiórkę darów dla bialskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Policjanci i pracownicy cywilni zbierali karmę, naczynia oraz kołdry, koce i poduszki. Wszystko to pomoże bezdomnym zwierzętom przetrwać najtrudniejszy dla nich okres, jakim jest zima. W bialskim schronisku stale przebywa około 260 czworonogów.

Bialscy policjanci wspólnie z pracownikami cywilnymi postanowili wspomóc Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Białej Podlaskiej przy ulicy Olszowej 4. Przez kilka tygodni w bialskiej komendzie oraz podległych komisariatach stróże prawa zbierali karmę, naczynia, zabawki oraz tak ważne w zimowym okresie koce, kołdry i poduszki, które pomogą przetrwać bezdomnym zwierzętom ten trudny czas.

Potrzeby schroniska są ogromne, a wkład policjantów jest skromnym datkiem dla 260 czworonogów, które są pod opieką schroniska. Zebrane dary w ubiegły piątek trafiły do schroniska, gdzie będą należycie wykorzystane. Mundurowi planują już kolejną tego typu zbiórkę.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE