Reklama

PILNE: Sześć kolejnych osób zarażonych koronawirusem!

Opublikowano:
Autor:

PILNE: Sześć kolejnych osób zarażonych koronawirusem! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Kobieta z Poznania, mężczyzna z Opola oraz dwie kobiety z Ostródy - to osoby, u których zdiagnozowano w ostatnich godzinach obecność koronawirusa. Kilkanaście minut temu poinformowano o kolejnych dwóch chorych.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w środę po godz. 18 o kolejnych czterech przypadkach wykrycia koronawirusa u osób na terenie naszego kraju. Chodzi o kobietę z Poznania, mężczyznę z Opola oraz dwie kobiety z Ostródy w województwie warmińsko-mazurskim.

"Stan wszystkich jest dobry" - poinformowało na portalu twitter.com Ministerstwo Zdrowia.
W efekcie ilość osób zarażonych koronawirusem wzrosła do 31. Tymczasem kilkanaście minut temu podano wiadomość o dwóch następnych osobach chorych.

Kilka godzin temu szef Światowej Organizacji Zdrowia ogłosił pandemię koronawirusa na świecie. Jak przytacza portal onet.pl, na świecie potwierdzono ponad 121 tys. przypadków zarażeń koronawirusem. Zmarło ok. 4,3 tys. osób. - W ciągu ostatnich dwóch tygodni liczba przypadków COVID-19, poza Chinami, zwiększyła się 13-krotnie. Liczba dotkniętych koronawirusem państw potroiła się - wyliczał szef WHO, cytowany przez ogólnopolski portal.
Jak podaje z kolei portal wprost.pl, tylko w ciągu ostatniej doby we Włoszech z powodu zarażenia koronawirusem zmarło 196 osób, a więc łączna liczba zgonów w wyniku epidemii wzrosła do 827. Liczba przypadków wzrosła z kolei o 2313, z czego około tysiąca osób jest w stanie krytycznym.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE