Reklama

Nowy parkig przed urzędem i nowa organizacja ruchu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Maciej Maciejuk

Nowy parkig przed urzędem i nowa organizacja ruchu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Mieszkańcy dopytują prezydenta o nowe miejsca postojowe w mieście. Pomimo otwarcia nowego parkingu koło bialskiego magistratu, wciąż jest problem z zaparkowaniem.

Chodzi o miejsca postojowe obok nowo wybudowanego parkingu na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego z Pocztową, oraz przy ul. Bieńkowskiego. Miasto przyznaje, że nie ma żadnego wpływu na to jak wyglądają te miejsca, gdyż są to tereny prywatne. W pierwszym przypadku sprawa jest dużo trudniejsza.
– W kwestii miejsc postojowych przy nowo wybudowanych parkingu, teren należy do wielu właścicieli. Rozważaliśmy wykup tej działki, ale jest bardzo trudno zebrać tych wszystkich ludzi, są rozsiani po całym świecie. Mam jednak nadzieję, że powoli będziemy paskami wykupować ten teren. Jeśli chodzi o parking przy ul. Bieńkowskiego, jest to działka bialskiego przedsiębiorcy, który po prostu będzie tam coś budował. Te osoby zezwoliły mieszkańcom, by parkować na ich działkach – mówi prezydent Dariusz Stefaniuk.

W ubiegły poniedziałek, 20 sierpnia, oficjalnie oddano do użytku parking przy urzędzie miasta. Łącznie stworzono 50 miejsc postojowych.
 
 

(...)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty (dostępnym w punktach sprzedaży)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE