Reklama

Noworoczny koncert uczniów Bialskiej Szkoły Rocka

Opublikowano:
Autor:

Noworoczny koncert uczniów Bialskiej Szkoły Rocka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura 5 stycznia 2020 r., w Sali Widowiskowej BCK im. Bogusława Kaczyńskiego przy ulicy Brzeskiej 41 w Białej Podlaskiej, odbędzie się noworoczny koncert w wykonaniu uczniów Bialskiej Szkoły Rocka.

Placówka istnieje od 2015 roku i prowadzi indywidualne zajęcia muzyczne w zakresie śpiewu, emisji głosu i nauki gry na instrumentach: gitarze, ukulele, fortepianie, keyboardzie i perkusji. Z oferty autorskich zajęć korzystają dzieci, w tym te w wieku przedszkolnym, a także młodzież i dorośli.  
- Podczas pierwszego, noworocznego, korzystając z uprzejmości Bialskiego Centrum Kultury, chcielibyśmy zaprezentować program o tematyce świątecznej, obejmujący utwory wokalne i instrumentalne. Nasi uczniowie wykonają dobrze znane kolędy, pastorałki, polskie i zagraniczne utwory o tematyce bożonarodzeniowej i noworocznej. Wystąpią solo, w duetach i niewielkich zespołach. Koncert będzie z pewnością doskonałym podsumowaniem dotychczasowej nauki, a dla wielu uczniów - wielkim przeżyciem i debiutem na profesjonalnej scenie, bowiem najmłodsi uczniowie mają nie więcej niż 7 lat - zaznacza Michał Płanda - założyciel i dyrektor szkoły.  
Współorganizatorami wydarzenia są: Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej oraz Miasto Biała Podlaska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE