Reklama

Nasza Jadzia w drużynie Michała Szpaka

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: facebook

Nasza Jadzia w drużynie Michała Szpaka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Ma dopiero 18 lat, a już odnosi ogólnopolskie sukcesy. Mowa o Jadwidze Kuzace, bialczance, która 8 września oczarowała publiczność i jury programu "The Voice of Poland" emitowanego przez TVP2. Jej znakomite umiejętności sprawiły, że dołączyła do drużyny Michała Szpaka.

Jadzia obecnie mieszka w Białej Podlaskiej i uczy się w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica. Pierwsze cztery lata młodości spędziła w Pekinie. Jej mama jest Chinką, natomiast tato Polakiem. Śpiew zawsze był najważniejszy w życiu wokalistki. To jej ucieczka od rzeczywistości. Jej ulubionymi wykonawcami muzycznymi są Adele, Bruno Mars, czy Rihanna. Kocha też muzykę z lat 60. ubiegłego wieku. Inspirują ją ludzie i ich historie życiowe.
Bujanie w obłokach– Jestem marzycielką i często bujam w obłokach. Śpiewanie tak naprawdę przenosi mnie do zupełnie innego świata – opowiada Jadzia.

Artystka naukę śpiewu rozpoczęła w wieku 11 lat, gdy zaczęła śpiewać w zespole Chwilka, działającym przy bialskim Klubie Kultury Piast.

Pierwsze większe sukcesy zaczęła odnosić już w wieku 12 lat, kiedy zaczęła jeździć na różne konkursy. Można wyliczyć m.in. ogólnopolski festiwal "Śpiewający Słowik" w Rykach, Międzynarodowy Festiwal "Podlaska Nuta" czy bialską imprezę "Bialski Talent". Przełomowym momentem  był udział w programie Polsatu "Must Be The Music" gdzie doszła do półfinału. Jadzia występ wspomina bardzo dobrze. Dla osoby, która kocha śpiewać było to jak spełnienie marzeń. Dotychczas jej największym sukcesem było wystąpienie u boku Stanisława Soyki na gali Viva Najpiękniejsi w 2014 roku.

 

 (...)
Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty (dostępnym w punktach sprzedaży)


 
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE