Reklama

Narkotyki u 39-latka

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Lubartowie

Narkotyki u 39-latka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Amfetaminę, marihuanę, mefedron oraz tabletkę ekstazy zabezpieczyli bialscy kryminalni w miejscu zamieszkania 39-latka. Z takiej ilości zabezpieczonej substancji można by uzyskać blisko 200 porcji dealerskich narkotyków. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Posiadanie znacznych ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

W minionym tygodniu bialscy policjanci weszli do miejsca zamieszkania 39-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Z posiadanych przez nich informacji wynikało, że mężczyzna może posiadać środki odurzające i substancje psychoaktywne. W  trakcie przeszukania  informacje funkcjonariuszy potwierdziły się. Ujawnili  oni  ponad 30 „zawiniątek” w których znajdowały się nielegalne substancje. Po przebadaniu ich okazało się, że jest to amfetamina, marihuana oraz mefedron. Funkcjonariusze ujawnili również jedną tabletkę ekstazy. Z takiej ilości substancji można by uzyskać blisko 200 porcji dealerskich narkotyków. Nielegalne środki zostały zabezpieczone, natomiast mężczyzna trafił do „policyjnego aresztu”

W piątek Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec 39-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE