Reklama

Narkotyki nie trafią na rynek

Opublikowano:
Autor:

Narkotyki nie trafią na rynek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Operacyjni z wydziału kryminalnego bialskiej komendy zatrzymali 32-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli środki, z których można by uzyskać ponad 600 porcji środków odurzających. Wczoraj Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował wobec 32-letniego mieszkańca miasta tymczasowy areszt.

W miniony wtorek funkcjonariusze uzyskali informację, że 32-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej może być w posiadaniu większej ilości narkotyków. Początkowo policjanci przeszukali samochód należący do mężczyzny. Tam ujawnili dwa woreczki. Jeden z suszem roślinnym, drugi z białą substancją. Po zbadaniu potwierdzili, że jest to marihuana oraz amfetamina. W rozmowie z funkcjonariuszami mężczyzna oświadczył, że są to środki odurzające, które posiada na własny użytek.

   W mieszkaniu zajmowanym przez 32-latka policjanci zabezpieczyli dwa kolejne woreczki z zapięciem strunowym, a w nich zabronione substancje. Łącznie funkcjonariusze ujawnili narkotyki, z których można by uzyskać ponad 600 porcji dealerskich.  

   32-latek zatrzymany został do wyjaśnienia w policyjnym areszcie, skąd został doprowadzony  na przesłuchanie do Prokuratury. Wczoraj Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec 32-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE