Reklama

Mundurowych poinformowała zaniepokojona żona

Opublikowano:
Autor:

Mundurowych poinformowała zaniepokojona żona - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Wczoraj wieczorem policjanci z komisariatu w Terespolu zostali wezwani na interwencję do agresywnego mężczyzny. 29-letni mieszkaniec gm. Terespol w kieszeni kurtki posiadał marihuanę. O podejrzanym znalezisku poinformowała mundurowych zaniepokojona żona 29-latka. Mężczyzna tłumaczył, że susz znalazł na ulicy. Posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj około godz. 19:00 policjanci z komisariatu w Terespolu wezwani zostali na interwencję domową. Z relacji zgłaszającej wynikało, że mąż zachowuje się agresywnie, a ona znalazła w jego odzieży woreczek z niewielką ilością suszu. Policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego, którzy dotarli pod wskazany adres potwierdzili zgłoszenie. Zawiniątko znalezione przez kobietę zostało przebadane testerem. Wstępne badanie wykazało, że jest to marihuana. Narkotyki zostały zabezpieczone, natomiast 29-letni mieszkaniec gm. Terespol zatrzymany został do wyjaśnienia. Interweniującym policjantom tłumaczył, że woreczek znalazł na ulicy.

   Mężczyzna znany jest funkcjonariuszom z terespolskiego komisariatu, gdyż już wcześniej odpowiadał za przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE