Reklama

Koronawirus u pracownika GOPS, wójt na kwarantannie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Picasa

Koronawirus u pracownika GOPS, wójt na kwarantannie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Wczoraj u jednego z pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wisznicach zdiagnozowano zakażenie koronawirusem W związku z tym, pracownicy GOPS i Urzędu Gminy Wisznice zostali objęci dwutygodniową kwarantanną.

 

 

Pracować będą osoby, które przebywały w ostatnich dwóch tygodniach na urlopach. W sprawach niecierpiących zwłoki, mogą Państwo dzwonić pod wskazane numery telefonu: 83 378 21 02, 667 747 877, lub osobiście załatwić sprawy w Urzędzie. Wczorajszej nocy budynek Urzędu Gminy Wisznice został zdezynfekowany oraz zjonizowany więc przebywanie w nim jest bezpieczne. Zaplanowane wcześniej szkolenia odbywają się według ustalonego harmonogramu. Wszyscy pracownicy wykonują swoją prace zdalnie. O rozwoju sytuacji będziemy Państwa informować na bieżąco - informuje Urząd Gminy Wisznice

 

 

O sytuacji poinformował również wójt gminy, Piotr Dragan. Jest na kwarantannie.

Od dnia dzisiejszego do odwołanie jestem na kwarantannie. U jednego z pracowników GOPS został zdiagnozowany wirus COVID 19. W chwili obecnej pracuję zdalnie z domu i jeśli ktokolwiek z mieszkańców Gminy Wisznice ma sprawę to proszę o kontakt telefoniczny. Przypomnę swój numer telefonu 502 628 719.
Urząd Gminy Wisznice pracuje w trybie awaryjnym- pracują osoby które w ostatnich 2 tygodniach przebywały na urlopach. Budynek urzędu gminy został zdezynfekowany i zjonizowany i przebywanie w nim jest bezpieczne. Osoby mające problemy niecierpiące zwłoki mogą wiec zgłosić się ze swoją sprawą do urzędu.
O rozwoju sytuacji związanej z koronawirusem na terenie Gminy Wisznice będę Państwa informował na bieżąco.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE