Reklama

KORONAWIRUS : Apel do uczniów i studentów

Opublikowano:
Autor:

KORONAWIRUS : Apel do uczniów i studentów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Prezydent Białej Podlaskiej, Michał Litwiniuk, zwrócił się z apelem do studentów i uczniów w związku z rozwijająca się sytuacją odnośnie koronawirusa w Polsce.

Drodzy uczniowie i studenci,
od 12 marca działalność dydaktyczna szkół i uczelni jest zawieszona. Przypominam, że nie jest to zwykły wolny czas, wakacje czy ferie. Ze względu na zagrożenie koronawirusem musimy wszyscy wykazać się ogromną dojrzałością i odpowiedzialnością. W tym okresie pozostańcie w domach, poświęćcie ten czas na naukę, przygotowanie do matury, egzaminów, sprawdzianów. Zrezygnujcie z zabawy na placu zabaw, boisku, wyjść do centrum handlowego czy kawiarni, restauracji, dyskoteki. Unikajcie dużych zgromadzeń i skupisk ludzi. Od Waszej postawy zależy także bezpieczeństwo Waszych rodzin, najbliższych.
Zawieszenie pracy szkół nie musi i nie może zatrzymać procesu uczenia się i nauczania. Poprosiłem dyrektorów, aby szkoły wykorzystały wszelkie dostępne środki komunikacji elektronicznej, żebyście kontynuowali naukę. Szkoły mają do dyspozycji dziennik elektroniczny, e-learning, e-podręczniki i inne środki komunikacji. Poszczególne instytucje będą informować Was i Waszych rodziców, jak z nich korzystać. Bądźcie na bieżąco z informacjami publikowanymi przez Waszą szkołę na jej stronie internetowej, profilu społecznościowym oraz z wiadomościami przekazywanymi przez nauczycieli w dzienniku elektronicznym. Wykorzystajcie, proszę, ten czas rozważnie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE