Reklama

Kontrabanda u 42-latka

Opublikowano:
Autor:

Kontrabanda u 42-latka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Niemal 700 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy ujawnili i zabezpieczyli policjanci na terenie jednej z posesji w gminie Konstantynów. 42-latek przechowywał „nielegalny towar" w garażu. Proceder mógł narazić Skarb Państwa na straty w kwocie niemal 16 tys. zł. Policjanci zapowiadają kolejne działania które mają na celu walkę z nielegalnym posiadaniem oraz handlem wyrobami bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

Wczoraj policjanci bialskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości akcyzowej weszli na teren posesji zajmowanej przez 42-letniego mieszkańca gm. Konstantynów. Z posiadanych przez nich informacji wynikało, że mężczyzna może posiadać kontrabandę.

 Ich przypuszczenia potwierdziło przeszukanie pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych należących do mężczyzny. W garażu mundurowi ujawnili i zabezpieczyli niemal 700 paczek papierosów różnych marek bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Proceder mógł narazić Skarb Państwa na straty w kwocie niemal 16 tys. zł.

Mężczyzna jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut przechowywania nielegalnych wyrobów akcyzowych. To już kolejna akcja funkcjonariuszy, która ma na celu walkę z nielegalnym posiadaniem oraz handlem wyrobami bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE