Reklama

Godz.: 9.00: 15 nowych przypadków zakażenia, jedna osoba z lubelskiego

Opublikowano:
Autor:

Godz.: 9.00: 15 nowych przypadków zakażenia, jedna osoba z lubelskiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Mamy 15 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.

Potwierdzone przypadki dotyczą: 8 osób z woj.śląskiego, 3 osób z woj. małopolskiego, 2 osób z woj. kujawsko-pomorskiego oraz po 1 osobie z woj. lubelskiego i świętokrzyskiego.
Do tej pory potwierdzono zakażenie koronawirusem u 649 osób, 7 zmarło.

Potwierdzone dzisiaj rano wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie lubelskim dotyczą mężczyzny w przedziale wieku 41-60 lat, z powiatu lubelskiego. Jest w stanie dobrym, który przyjechał z kraju o dużej transmisji wirusa.


Wczoraj późnym wieczorem rzecznik prasowy wojewody lubelskiego Agnieszka Strzępka informowała o dwóch kolejnych przypadkach zakażeń w naszym województwie: mężczyzny w przedziale wieku 21-40 lat, w stanie dobrym oraz kobiety w wieku powyżej 61 lat, z powiatu chełmskiego, w stanie średnim, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym.


Na dzień 23 marca 2020 r., na terenie województwa lubelskiego jest w sumie 40 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych; 1 osoba zmarła.
Aktualnie, na terenie województwa lubelskiego, 18 osób jest hospitalizowanych z podejrzeniem zakażenia koronawirusem, 3271 osób jest poddanych kwarantannie, a 5504 osób jest objętych nadzorem służb sanitarnych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE