Reklama

Dom Opieki w Kozuli jak nowy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Maciej Maciejuk

 Dom Opieki w Kozuli jak nowy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Zakończono ważną inwestycję na terenie powiatu bialskiego. Chodzi o Dom Opieki Społecznej w Kozuli, który został częściowo wyremontowany dzięki funduszom unijnym.

Pracę nad projektem trwały około dwa lata. Całkowita wartość projektu wynosi ponad 1,5 mln zł. Wkład starostwa powiatowego wynosił 15%, natomiast dofinansowanie unijne to 85%. Oddano do użytku zmodernizowany pawilon, gdzie została zwiększona ilość pokoi dla pensjonariuszy. Teraz znalazły się tam pokoje jednoosobowe, system sygnalizacji przeciwpożarowej, monitoring oraz nowe wykładziny na korytarzach.
- Robimy wszystko aby dom opieki wychodził z takimi propozycjami, by przekonać ludzi, że tutaj znajduje się najlepsza pomoc dla potrzebujących. To duże szczęście dla ludzi, że dostają się tutaj. Rodziny opiekują się nimi, przyjeżdżają do nich i ich odwiedzają. Ale wszyscy mają tutaj zapewnioną profesjonalną obsługę. Trudno wyobrazić sobie lepszy komfort życia na starość - mówi Krystyna Czyżewska, dyrektor Domu Opieki Społecznej w Kozuli.
 
 
 (…)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty (dostępnym w punktach sprzedaży).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE