Reklama

Anna Chwałek nagrodzona cenną statuetką

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wspólny Świat

Anna Chwałek nagrodzona cenną statuetką - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Anna Chwałek, prezes stowarzyszenia Wspólny Świat, została nagrodzona statuetką Lodołamacza Specjalnego 2018.

To nagroda przyznawana osobom, które cechuje doświadczenie, fachowość, osiągnięty sukces, ale również wrażliwość społeczna. Finał regionalnego etapu miał miejsce 12 września w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie. Wzięły w nim udział cztery województwa: podkarpackie, świętokrzyskie, lubelskie oraz małopolskie. Statuetki wręczono w 6 kategoriach: zatrudnienie chronione, otwarty rynek pracy, instytucja, zdrowa firma, przyjazna przestrzeń oraz dziennikarz bez barier.

Prezes stowarzyszenia Wspólny Świat, Anna Chwałek nie ukrywa radości z wyróżnienia, ale podkreśla, że bardziej traktuje to jako pochwałę dla całej społeczności skupionej wokół stowarzyszenia.
– To nagroda specjalna dla dzieci, naszych małych bohaterów, ich rodziców, naszych terapeutów, wychowawców i nauczycieli. To wyróżnienie dla osób, które nas wspierają każdego dnia w codziennej pracy, darczyńców i inicjatorów różnych wydarzeń, z których dochód przeznaczany jest na rzecz stowarzyszenia. To miłe, że nasza praca jest doceniania nie tylko lokalnie – mówi Anna Chwałek.
Przypomnijmy, że obecnie trwają pracę nad Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem. Projekt zakłada budowę szkoły przysposabiającej do pracy oraz środowiskowego domu samopomocy i mieszkań treningowych z możliwością przekształcenia na dom pobytu stałego dla dorosłych osób z autyzmem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE