Reklama

Tamtędy: Bialski cud się święci - zamiana wody w śmieci...

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Tamtędy: Bialski cud się święci - zamiana wody w śmieci... - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje bialskie W Białej Podlaskiej bite są rekordy nie tylko w przejechanych kilometrach przez kawalkady rowerzystów walczących o tytuł Rowerowej Stolicy Polski.

Reklama

Jeszcze lepiej wyglądają wyniki konsultacji społecznych. Oto prezydent Michał Litwiniuk poinformował o podsumowanych wynikach konsultacji społecznych projektu "Miejskiego Planu Adaptacji do zmian klimatu...".

- "Termin konsultacji. Konsultacje przeprowadzono w terminie od dnia 27 lipca 2022 r. do dnia 17 lipca 2022 r." (cytat dosłowny) – czytamy sprawozdanie prezydenta. Bardzo owocne mogą być eksperymenty bialskie z zapętleniem czasu!

Poza sztucznie pobudzoną walką o projekty realizowane w ramach budżetu obywatelskiego bialczanie są zniechęcani do udziału we współdecydowaniu o mieście. W trakcie konsultacji projektu planu adaptacji do trąb powietrznych i powodzi nie wpłynęły żadne uwagi.

Mieszkańcy Białej Podlaskiej nie są uprzedzani o nagle ogłaszanych zamiarach dużych podwyżek, jak np. za śmieci, gdy niespodziewanie tuż przed sesją piątkową magistrat zaproponował skok opłaty miesięcznej z 5,72 zł/m3 zużytej wody na 8 zł/m3 zużytej wody, jeśli odpady są zbierane w sposób selektywny.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy