Wykaz nauczycieli, którym przyznano nagrodę organu prowadzącego
z okazji Dnia Edukacji Narodowej w 2022 r.
1. Agnieszka Siłuszyk – Nauczyciel - Zespół Szkół Technicznych im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim
2. Mariusz Matysiuk – Nauczyciel – Zespół Szkół Technicznych im. Unitów Podlaskich
w Międzyrzecu Podlaskim
3. Joanna Pióro – Wicedyrektor - Zespół Szkół Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej
w Międzyrzecu Podlaskim
4. Iwona Szaroń – Nauczyciel – Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Wł. Sikorskiego w Międzyrzecu Podlaskim
5. Izabela Sokołowska- Dyrektor – Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Zawadzkiego
w Wisznicach
6. Marta Smołońska – Kierownik internatu - Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Zawadzkiego
w Wisznicach
7. Jarosław Dubisz – Dyrektor - Zespół Szkół im. Adama Naruszewicza w Janowie Podlaskim
8. Urszula Majewska – Chilkiewicz – Wicedyrektor – Zespół Szkół im. Adama Naruszewicza
w Janowie Podlaskim
9. Jolanta Wałach – Wicedyrektor – Zespół Szkół im. Wł. St. Reymonta w Małaszewiczach
10. Teresa Pawłowska – Psycholog, doradca zawodowy – Powiatowa Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Białej Podlaskiej
STYPENDIA ZA WYNIKI W NAUCE 2022 R.
Liceum Ogólnokształcące im. gen. Wł. Sikorskiego Międzyrzec Podlaski
1. Kacper Budrewicz
2. Michał Mazurek
3. Aleksandra Kurowska
4. Wiktoria Leszczyńska
5. Barbara Janicka
6. Bartosz Zbaracki
7. Kamil Pulik
8. Michał Majchrzak
9. Maria Idzikowska
10. Wiktoria Grudzińska
11. Weronika Ciok
12. Aleksandra Bednarczyk
13. Monika Nestoruk
14. Miłosz Kobyłka
15. Aleksandra Matejek
16. Aleksandra Muszyńska
17. Antonina Jędruchniewicz
18. Hanna Kowal
19. Anna Siłka
20. Paweł Banasiuk
21. Joanna Oponowicz
22. Wiktor Sobiczewski
23. Dominik Stańczuk
24. Natalia Szaroń
25. Michał Zbaracki
26. Aleksandra Prokopiak
27. Kacper Trokowicz
28. Julia Dziduch
29. Karolina Karwowska
30. Wiktoria Adamowicz
31. Maria Kossak
32. Wiktor Idzikowski
33. Szymon Nakaziuk
34. Paweł Świeca
35. Przemysław Filipiuk
36. Katarzyna Adamowicz
37. Martyna Sykterz
38. Jan Matejuk
39. Mateusz Nakaziuk
40. Wiktoria Krasucka
41. Aleksandra Kiryluk
42. Miranda Brzozowska
43. Bartosz Maciej Kulik - laureat
44. Kamil Pulik - finalista
Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Zawadzkiego Wisznice
1. Dominika Osypiuk
2. Gabriela Gromysz
Zespół Szkół im. A. Narutowicza Janów Podlaski
1. Aryna Shakun
2. Mikołaj Fatyga
3. Mikołaj Siudyła
4. Magdalena Kulik
5. Zuzanna Mierkiewicz
6. Karolina Chilkiewicz
7. Bartosz Sadło
8. Antoni Kuźmiński
9. Łucja Janicka
10. Dominika Krzyżanowska
Zespół Szkół im. Wł. St. Reymonta Małaszewicze
1. Natalia Mentel
2. Julia Kowaluk
3. Klaudiusz Balcerzak
4. Karolina Wieczorek
5. Marcelina Caban
6. Magdalena Dąbrowska
7. Patrycja Fedorowicz
8. Izabela Marczak
9. Dariusz Mincewicz
10. Klaudia Rudzka
11. Paulina Rydz
12. Kazimierz Saczewko
13. Łukasz Sierniawski
14. Patryk Stępniewski
15. Kacper Wieczorek
16. Bartłomiej Wołosiuk
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej Międzyrzec Podlaski
1. Ewelina Chomicka
2. Kamil Kalinowski
3. Marcin Domański
4. Radosław Semeniuk
5. Gabriela Siergiejuk
6. Kornelia Zuzanna Kowalewska
7. Bartosz Rarak
8. Kacper Waszczuk
9. Szymon Tomczak
10. Aleksander Krzysztof Matejek
11. Robert Tymoszuk
12. Małgorzata Łucja Wiśnicka
13. Zuzanna Piwowar
14. Andżelika Kot
15. Mateusz Kurenda
16. Mikołaj Nestorowicz
17. Pola Podsiadły
18. Rafał Smal
19. Daniel Onyszczuk
20. Maciej Milewski
21. Krzysztof Krasucki
22. Marta Korolczuk
23. Karol Petruczenko
24. Wiktoria Hubica
25. Jakub Marek Lawenda
26. Martyna Koczkodaj
Zespół Szkół Technicznych im. Unitów Podlaskich Międzyrzec Podlaski
1. Sebastian Muszyński
2. Julita Klembowska
3. Kinga Golec
4. Klaudia Małachwiejczyk
5. Piotr Andrzejczuk
6. Karolina Andrzejuk
7. Gabriela Szczypińska
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.