Reklama

Reklama

Nielegalnie przekraczał granicę. Ukrywał się między pociągami

Opublikowano: 11 maja 2021 11:00
Autor: (McM) | Zdjęcie: KAS w Lublinie

Nielegalnie przekraczał granicę. Ukrywał się między pociągami - Zdjęcie główne

foto KAS w Lublinie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje bialskie Funkcjonariusz lubelskiej Służby Celno-Skarbowej ujął nielegalnego migranta. Mężczyzna, obywatel Republiki Wybrzeża Kości Słoniowej, ukrywał się między pociągami na kolejowym przejściu granicznym w Terespolu

Reklama

 

Funkcjonariusz  kontrolując wjeżdżające do Polski pociągi towarowe, zauważył przeskakującego między składami mężczyznę. Dziwnie się zachowywał więc funkcjonariusz podjął próbę jego ujęcia i powiadomił  o zdarzeniu kierownika zmiany oraz funkcjonariuszy Straży Granicznej. Wśród rzeczy osobistych zatrzymanego migranta funkcjonariusze znaleźli m.in. trzy woreczki foliowe z substancją niewiadomego pochodzenia (ok. 47 g). Testy potwierdziły, że jest to substancja narkotyczna, pochodna MDMA.

 

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ TUTAJ

-Z paszportu, który posiadał zatrzymany mężczyzna wynika, że jest on obywatelem państwa w Afryce Zachodniej, tj. Republiki Wybrzeża Kości Słoniowej. Na razie nie wiadomo jaki był jego kraj docelowy. Dalsze ustalenia w sprawie prowadzą funkcjonariusze Straży Granicznej w Terespolu - mówi Michał Deruś, rzecznik IAS w Lublinie

W 2020 r. funkcjonariusze lubelskiej Służby Celno-Skarbowej, także we współpracy z innymi służbami, ujawnili łącznie 13 nielegalnych migrantów. Ujawnienia miały miejsce zarówno na przejściach granicznych, jak i na terytorium kraju. Osoby, które nielegalnie dotarły do Polski to m.in. obywatele Afganistanu, Iranu i Syrii.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.