Reklama

Reklama

Bialczanin Paweł Lewtak z tytułem "European Hotel Manager of the Year 2021"

Opublikowano: 11 czerwca 2021 08:59
Autor: (McM)

Bialczanin Paweł Lewtak z tytułem "European Hotel Manager of the Year 2021" - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje bialskie Prestiżową nagrodę przyznano podczas uroczystej gali Europejskiego Stowarzyszenia Dyrektorów Hoteli-European Hotel Managers Association

Reklama

Nagroda i tytuł European Hotel Manager of the Year jest przyznawana co roku jednemu z członków stowarzyszenia, wybranemu przez zarząd spośród 3 nominowanych. W ubiegłym roku, głosami członków EHMA, Paweł Lewtak znalazł się w trzyosobowym finale wuznaniu za osiągnięcia zawodowe w swojej 20-letniej karierze hotelarskiej na stanowiskach managerskich, zarówno w obiektach sieciowych, jak i niezależnych. Rok późnie jotrzymał nagrodę i tym samym został pierwszym nagrodzonym reprezentantem z Europy Centralnej.

Wiecej informacji z Białej znajdziesz TUTAJ.

Paweł Lewtak:„Bardzo się cieszę z tej nagrody, którą odbieram jako pozytywny akcent po niezwykle wymagającym, dla całej naszej branży ina całym świecie, roku pandemii, czasie pełnym wyzwań i trudnych decyzji. Od zawsze powtarzam, że za każdą nagrodą, sukcesem, tytułem stoi zespół ludzi – profesjonalnych, oddanych, pełnych pasji i poświęcenia. Na sukces pracuje cały sztab i jestem szczęśliwy, że mam za sobą zaufany zespół, z którym wspólnie przetrwaliśmy trudny czas, a teraz wracamy do normalności i razem świętujemy nasze małe sukcesy – stopniowe otwieranie hoteli, gastronomii, powracających gości i świetne opinie w internecie. Nagroda cieszy podwójnie – Europa Centralna nareszcie została dostrzeżona i doceniona na hotelarskiej mapie w tej części świata. Jestem dumny, że Polska może się pochwalić wieloma wspaniałymi obiektami, perełkami architektonicznymi, świetną obsługą, doskonałymi ofertami i jakością. To zaszczyt reprezentować nasz rynek, który rozwija się bardzo dynamicznie i wysoko stawia poprzeczkę zagranicznym markom. Bardzo bym chciał, aby więcej managerów z Polski dołączyło do EHMA. Uważam, że mogą wiele wnieść do organizacji, ale także czerpać z know-how innych członków, a tym samym rozwijać swoje obiekty, kształcić kadry, inwestować w wiedzę i podnosić standardy.”

Paweł Lewtak jest dyrektorem generalnym warszawskiego hotelu Polonia Palace, a także Członkiem Zarządu Hoteli Warszawskich „Syrena”. Firma jest właścicielem 3 obiektów w Warszawie: Hotelu Polonia Palace, Hotelu Metropol oraz Hotelu MDM. Urodził się i wychował w Białej Podlaskiej. Jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcące im.Józefa Ignacego Kraszewskiego.

Stowarzyszenie EHMA powstało w 1974 roku w Rzymie jako elitarna organizacja non-profit i zrzesza aktualnie ponad 400 przedstawicieli z 29 krajów, w tym 300 dyrektorów generalnych. Celem EHMA jest stworzenie platformy wymiany najlepszych praktyk i doświadczeń z uznanych hoteli w Europie. Organizacja promuje europejskie hotelarstwo i najlepsze tradycje branżowe wypracowane przez lata. Poprzez stosowanie etycznych praktyk, wymianę doświadczeń oraz dzielenie się know-how dąży do zapewnienia usług i standardów na najwyższym poziomie oraz do rozwoju branży w zgodzie z aktualnymi trendami i oczekiwaniami klientów. Członkowie stowarzyszenia regularnie uczestniczą w spotkaniach, konferencjach i wydarzeniach, podczas których nacisk stawia się na część merytoryczną, networking, innowacje w branży oraz rozwój i szkolenia. W po pandemicznej rzeczywistości organizacja stawia na „nowe pokolenie managerów” i planuje wiele zmian, aktualizacji oraz praktyk, które unowocześnią nie tylko samą organizację, ale przede wszystkim wpłyną na przygotowanie i dostosowanie europejskiego hotelarstwa do nowych wyzwań.

Hotele Polonia Palace, Metropol i MDM znajdują się w centrum Warszawy i oferują nowoczesne pokoje dla gości biznesowych i turystycznych. Każdy z obiektów jest inny i unikalny, a jego historyczny charakter uzupełniają współczesne udogodnienia. Hotel Metropol otworzył się po przerwie w ubiegłym roku i aktualnie przyjmuje gości zgodnie z wytycznymi rządowymi, z kolei Polonia Palace zacznie przyjmować pierwszych gości już we wrześniu 2021.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.